Aktuāli

Priekšlikumi

Visi priekšlikumi

Jaunumi

 • 22 jūl

  VARAM atklāj pašvaldību reformas zvanu centru

  Sākot ar 22.jūliju darbu uzsāk Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izveidotais zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni 68 806 999, varēs noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar ministrijas īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.

  Lasīt tālāk
 • 19 jūl

  Inese Ikstena: novērojot Ukrainas parlamenta vēlēšanas, ieguldām tās stabilitātē, demokrātiskā un ilgtspējīgā attīstībā

  “Ukraina ir prioritāra valsts Latvijas attīstības sadarbības politikā. Sniedzot atbalstu, ieguldām Ukrainas stabilitātē, demokrātiskā un ilgtspējīgā attīstībā,” piektdien, 19.jūlijā, pauda Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas Parlamentārās asamblejas (EDSO PA) Latvijas delegācijas vadītāja Inese Ikstena. Saeimas deputāti no 19.jūlija līdz 21.jūlijam atrodas Ukrainā, kur novēros Ukrainas parlamenta vēlēšanas.

 • 17 jūl

  Ivars Ijabs Eiropas Komisijas priekšsēdētāja amatā atbalsta Urzulu fon der Leieni

  Vakar, 16. jūnijā, Eiropas Parlamentā notika balsojums par Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja amatu. Kā zināms, tam tika izvirzīta Vācijas aizsardzības ministre Urzula fon der Leiene, kuru apstiprināja amatā ar 383 deputātu balsīm. Arī partiju apvienības "Attīstībai/Par" deputāts Eiropas Parlamentā Ivars Ijabs ("Renew Europe") balsoja par Urzulu fon der Leieni, tāpēc piedāvājam iepazīties ar 10 iemesliem, kāpēc Ijabs izšķīrās par šādu lēmumu.

Visi notikumi

 

Ep1 - Viesturs Liepkalns
Ko nozīmēt būt biedram politiskajā partijā?

Ep1 - Viesturs Liepkalns

Ep2 - Sergejs Akuličs
Ko nozīmēt būt biedram politiskajā partijā?

Ep2 - Sergejs Akuličs

Ep3 - Ainita Kamša
Ko nozīmēt būt biedram politiskajā partijā?

Ep3 - Ainita Kamša

Visi video

Sociālie mediji

Vairāk ziņu