Aktuāli

Priekšlikumi

Visi priekšlikumi

Jaunumi

 • 02 jūn

  Dace Rukšāne-Ščipčinska: Lai visi Latvijas bērni augtu ģimeniskā vidē

  Bērna labākajās interesēs ir atrasties drošā vidē, kuru spēj nodrošināt tikai ģimene un kvalitatīvas attiecības tajā. Šodien Saeimas Cilvēktiesību un sociālo lietu komisijā norisinājās diskusija par moratoriju jeb pagaidu aizliegumu ļaut adoptēt bērnus ārzemēs, un Dace Rukšāne-Ščipčinska (AP!) balsoja PRET šādu aizliegumu.

  Lasīt tālāk
 • 02 jūn

  Aizsardzības ministrs preses konferencē iepazīstinās ar bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”

  Trešdien, 3. jūnijā, plkst. 12.00 Aizsardzības ministrijā notiks preses konference, kurā aizsardzības ministrs Artis Pabriks iepazīstinās ar Aizsardzības ministrijas sagatavoto bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”, kas, sākot ar 3. jūniju, būs elektroniski pieejams aizsardzības nozares ziņu portālā “Sargs.lv”.

 • 02 jūn

  Juris Pūce tiksies ar dabas aizsardzības sistēmas pilnveides priekšlikumu izstrādātājiem

  Dabas aizsardzības institucionālās reformas darba grupa ir sagatavojusi ziņojumu dabas aizsardzības sistēmas pilnveidei saistībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP), Latvijas Dabas muzeja un Nacionālā botāniskā dārza funkciju izpildi. Līdz 3.jūnijam tiek gaidīti komentāri par ziņojumu, pēc tam tas tiks iesniegts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (AP!). Pūce par ziņojumu lūdzis sniegt viedokli arī Vides konsultatīvajai padomei, bet 10.jūnijā tiksies ar darba grupas pārstāvjiem, lai pārrunātu ziņojuma saturu un uzklausītu darba grupas redzējumu.

Visi notikumi

 

Ep1 - Viesturs Liepkalns
Ko nozīmēt būt biedram politiskajā partijā?

Ep1 - Viesturs Liepkalns

Ep2 - Sergejs Akuličs
Ko nozīmēt būt biedram politiskajā partijā?

Ep2 - Sergejs Akuličs

Ep4 - Egija Gailuma
Ko nozīmēt būt biedram politiskajā partijā?

Ep4 - Egija Gailuma

Visi video

Sociālie mediji

Vairāk ziņu