Jaunumi

29 apr
2014

„Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta kandidāti viesojas Bauskā

30. aprīlī Bausku apmeklēs Andrejs Žagars, Rihards Pīks, Juris Pūce un partijas priekšsēdētājs Einars Repše.

30. aprīlī Bausku tūres „Latvija arī var“ ietvaros apmeklēs partijas „Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta saraksta līderi Andrejs Žagars, Rihards Pīks, Juris Pūce un partijas priekšsēdētājs Einars Repše. Vizītes laikā politiķi tiksies ar Bauskas domes, slimnīcas, novadpētniecības un mākslas muzeja, kā arī SIA „Kronis“ un SIA „Uzvara-lauks“ pārstāvjiem.

Pulksten 17:00 Bauskas novada pašvaldībā norisināsies publiska apaļā gada diskusija par aktuālākajiem „Latvijas attīstībai“ piedāvājumiem, uz ko aicināts ikviens baušķenieks. Galvenie temati – „Uzņēmīguma un uzņēmējdarbības veicināšana, ražošanas atjaunošana un labi apmaksātu darba vietu radīšana“, “Uz konkurenci un tirgus principiem balstīta moderna veselības aprūpe pēc Nīderlandes modeļa, kas pieejama ikvienam iedzīvotājam” un “Kultūra – mūsu nācijas identitātes, drošības un stabilitātes avots”.

Baušķeniekus aicina veidot savu Latvijas Sasniegumu topu

 30. aprīlī pie Kultūras nama Kalna ielā 18 atradīsies „Latvijas Sasniegumu muzejs“, kur ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 80 Latvijas valsts sasniegumiem simts gadu ilgā periodā. Muzejā apmeklētāji varēs arī interaktīvi līdzdarboties, balsojot par spilgtākajiem sasniegumiem un mobilajās ierīcēs izmēģinot 3D aplikācijas. Līdz šim muzejs bijis redzams jau vairāk nekā 20 Latvijas pilsētās, kuru iedzīvotāji par svarīgākajiem sasniegumiem atzīmējuši neatkarības atgūšanu, zāles pret vēzi „Rigvir”, Dziesmu svētkus, Latvijas sportistu sasniegumus „Sočos“ u.tml.

Nākamās EP kandidātu vizīte – 5. maijā Jelgavā un 9. maijā – Tukumā. Pilns Latvijas tūres grafiks- http://bit.ly/LatvijasTure