Jaunumi

08 mai
2014

„Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta kandidāti viesojas Tukumā

9. maijā Tukumu apmeklēs partijas „Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta saraksta līderi Andrejs Žagars, Rihards Pīks, Juris Pūce un partijas priekšsēdētājs Einars Repše.

Vizītes laikā politiķi tiksies ar Tukuma pilsētas domes, slimnīcas, mākslas skolas, kā arī SIA „Pūres šokolāde“ un SIA „Tukuma ledus halle“ pārstāvjiem.

Pulksten 16:00 Tukuma pilsētas bibliotēkā norisināsies publiska apaļā gada diskusija par aktuālākajiem „Latvijas attīstībai“ piedāvājumiem, uz ko aicināts ikviens tukumnieks. Galvenie temati – „Uzņēmīguma un uzņēmējdarbības veicināšana, ražošanas atjaunošana un labi apmaksātu darba vietu radīšana“, “Uz konkurenci un tirgus principiem balstīta moderna veselības aprūpe pēc Nīderlandes modeļa, kas pieejama ikvienam iedzīvotājam” un “Kultūra – mūsu nācijas identitātes, drošības un stabilitātes avots”.

Tukumniekus aicina veidot savu Latvijas Sasniegumu topu

9. un 10. maijā pie Tukuma ledus halles Stadiona ielā 3 atradīsies „Latvijas Sasniegumu muzejs“, kur ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 80 Latvijas valsts sasniegumiem simts gadu ilgā periodā. Muzejā apmeklētāji varēs arī interaktīvi līdzdarboties, balsojot par spilgtākajiem sasniegumiem un mobilajās ierīcēs izmēģinot 3D aplikācijas. Līdz šim muzejs bijis redzams jau vairāk nekā 20 Latvijas pilsētās, kuru iedzīvotāji par svarīgākajiem sasniegumiem atzīmējuši neatkarības atgūšanu, zāles pret vēzi „Rigvir”, Dziesmu svētkus, Latvijas sportistu sasniegumus „Sočos“ u.tml.

Nākamās EP kandidātu vizītes – 12. maijā Talsos un 16. maijā – Kuldīgā. Pilns Latvijas tūres grafiks – http://bit.ly/LatvijasTure