Jaunumi

16 mai
2014

"Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta kandidāti viesojas Kuldīgā

16. maijā Kuldīgu tūres „Latvija arī var“ ietvaros apmeklēs Einars Repše, Juris Pūce, Emīls Jakrins un Vladimirs Reskājs.

 Vizītes laikā politiķi tiksies ar Kuldīgas domes, slimnīcas, Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas un Kuldīgas attīstības aģentūras pārstāvjiem.

Pulksten 17:00 SIA „Kuldīgas komunālie pakalpojumi“ telpās Pilsētas laukumā 2 norisināsies publiska apaļā gada diskusija par aktuālākajiem „Latvijas attīstībai“ piedāvājumiem, uz ko aicināts ikviens kuldīdznieks. Galvenie temati – „Uzņēmīguma un uzņēmējdarbības veicināšana, ražošanas atjaunošana un labi apmaksātu darba vietu radīšana“, “Uz konkurenci un tirgus principiem balstīta moderna veselības aprūpe pēc Nīderlandes modeļa, kas pieejama ikvienam iedzīvotājam” un “Kultūra – mūsu nācijas identitātes, drošības un stabilitātes avots”.

Kuldīdzniekiekus aicina veidot savu Latvijas Sasniegumu topu

 16. maijā pie Kultūras nama Raiņa ielā 21 atradīsies ceļojošais „Latvijas Sasniegumu muzejs“, kur ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 80 Latvijas valsts sasniegumiem simts gadu ilgā periodā. Muzejā apmeklētāji varēs arī interaktīvi līdzdarboties, balsojot par spilgtākajiem sasniegumiem un mobilajās ierīcēs izmēģinot 3D aplikācijas. Līdz šim muzejs bijis redzams jau vairāk nekā 40 Latvijas pilsētās, kuru iedzīvotāji par svarīgākajiem sasniegumiem atzīmējuši neatkarības atgūšanu, zāles pret vēzi „Rigvir”, Dziesmu svētkus, Latvijas sportistu sasniegumus „Sočos“ u.tml.

Nākamā un arī pēdējā EP kandidātu vizīte – 19. maijā tukumā. Pilns Latvijas tūres grafiks – 

http://bit.ly/LatvijasTure