Jaunumi

06 dec
2017

Juris Pūce vēršas Valsts policijā, aicinot izvērēt "Rīgas satiksmes" luksus auto iegādi

"Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcijas vadītājs Juris Pūce vērsies Valsts policijā, aicinot izvērtēt Rīgas pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" luksus auto iegādi laikā, kad uzņēmumam ir nopietnas finanšu grūtības.

LRA/LA frakcijas vadītājs Juris Pūce skaidro:

"Pirms neilga laika ar sociālos tīklus pāršalca informācija, ka Rīgas pašvaldības uzņēmums "Rīgas satiksme" ir iegādājies 3 luksus klases Mercedes Benz V mikroautobusus.

"Rīgas satiksme" man 11. septembrī iesniedza paša uzņēmuma finanšu direktores sagatavotus dokumentus, kas apliecina uzņēmuma finanšu problēmas - problēmas norēķināties ar kreditoriem, nespēja piesaistīt jaunu kapitālu un apgrozāmā kapitāla iztrūkums.

Tāpat 31. oktobra ziņojumā "Rīgas satiksmes" valdei norādīts, ka iepriekšējo gadu uzkrātie zaudējumi negatīvi ietekmēja Rīgas satiksme naudas plūsmu un pašu kapitālu.

Luksus auto iegāde par rīdzinieku naudu laikā, kad uzņēmumam ir finanšu grūtības, ļoti izskatās pēc Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likuma un Krimināllikuma pārkāpuma. Esmu aicinājis Valsts policiju situāciju vērtēt."