Jaunumi

08 nov
2017

“Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai” Rīgas domes frakcijā darbosies Ojārs Judrups

Saistībā ar “Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai” (LRA/LA) Rīgas domes deputātes Ivetas Ratinīkas došanos grūtniecības atvaļinājumā, Rīgas domes deputāta pienākumus uz laiku pildīs Ojārs Judrups.

LRA/LA Rīgas domes deputāte un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Iveta Ratinīka uz laiku noliks deputātes mandātu, lai dotos grūtniecības atvaļinājumā. Viņas vietu ieņems un LRA/LA frakcijā darbosies no LRA/LA saraksta kandidējušais Ojārs Judrups.

Ojārs Judrups ir partijas “Latvijas attīstībai” biedrs un bijis ilggadējs Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes dekāns.

LRA/LA Rīgas domes frakcijas vadītājs Juris Pūce uzteic līdz šim veikto Ivetas Ratinīkas darbu. “Iveta Ratinīka šajos 5 mēnešos, kopš esam ievēlēti Rīgas domē, ar pārdomātiem priekšlikumiem un aktīvu darbību rīdzinieku labā sevi ir lieliski apliecinājusi. Izmantojot mūsu frakcijas domnieces iestrādnes, turpināsim mērķtiecīgu darbu rīdzinieku dzīves kvalitātes uzlabošanā,” skaidro LRA/LA frakcijas vadītājs.

Komentējot Ojāra Judrupa pievienošanos frakcijai, Pūce atzīmē to kā spēcīgu frakcijas papildinājumu. “Ojāram Judrupam ir liela pieredze dažādās nozarēs, taču sevišķi jāizceļ izglītība. Zinot Rīgas problēmas ar nevienmērīgo izglītības iestāžu kvalitāti, kuras Ušakovs pēc būtības necenšas risināt, Judrups ir spēcīgs LRA/LA komandas papildinājums, ar kura palīdzību varēsim izstrādāt pārdomātus un ilgtspējīgus priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai Rīgas skolās,“ tā Pūce.