Jaunumi

09 jan
2018

LRA/LA Rīgas domes frakcija kļūs par partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes frakciju

Rīgas domes frakcija “Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai” mainīs nosaukumu, pārdēvējot to par partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes frakciju. Frakcijas deputāti sēdē vienbalsīgi atbalstīja šādu lēmumu.

Šodien notikušajā LRA/LA Rīgas domes frakcijas sēdē tika vienbalsīgi atbalstīts lēmums mainīt frakcijas nosaukumu uz partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes frakciju. Minētais lēmums pieņemts, jo pārtraukta politiskā sadarbība, kas pastāvēja Latvijas Reģionu apvienības un partijas “Latvijas attīstībai” starpā, bet frakcijā nav ievēlētu LRA pārstāvju.

“Šobrīd mūsu frakcijā kā partija ir pārstāvēta tikai partija “Latvijas attīstībai”. Mūsuprāt, būtu nepareizi maldināt rīdziniekus un Latvijas iedzīvotājus par to, ka Rīgas domē darbojas arī kādas citas partijas pārstāvji, kuru patiesībā tur nav, tāpēc kopīgi esam pieņēmuši lēmumu mainīt frakcijas nosaukumu. Turpināsim aktīvi strādāt un aizstāvēt rīdzinieku intereses,” situāciju skaidro Rīgas domes deputāts un partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs Juris Pūce.

Tāpat Pūce min, ka ir sagatavoti visi nepieciešamie dokumenti, lai informētu atbildīgās amatpersonas par frakcijas nosaukuma maiņu.

Rīgas pilsētas pašvaldības nolikums atļauj brīvu attiecīgās deputātu frakcijas izvēli, kā veidot frakcijas nosaukumu.