Jaunumi

14 mai
2018

Rīgas dome atbalsta veikt risku izvērtējumu ieguldījumiem Skanstes apkaimē

Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē tika atbalstīts apvienības "Attīstībai/Par!" līdzpriekšsēdētāja un Rīgas domes deputāta Jura Pūces priekšlikums veikt detalizētu risku izvērtējumu Skanstes degradētās teritorijas revitalizācijas projektu īstenošanā.

Šodien, 14. maijā, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti atbalstīja Jura Pūces priekšlikumu uzdot Pilsētas attīstības un Finanšu departamentam divu nedēļu laikā izstrādāt detalizētu risku izvērtējumu Rīgas pašvaldības līdzekļu ieguldīšanai Skanstes degradētās teritorijas revitalizācijā.

Lēmumprojekts paredz izstrādātā risku izvērtējuma izskatīšanu Finanšu un administrācijas lietu komitejā.

Priekšlikuma autors Juris Pūce skaidro, ka “ABLV Bank” problēmu dēļ ieguldījumi Skanstes teritorijā nenotiks vai arī tiks atlikti, tāpēc, pastāv risks, ka pašvaldības ieguldītie miljoni eiro infrastruktūrā var būt veltīgi.

"Ar piekto mēģinājumu beidzot panācām, ka pozīcijas deputāti aptver, ka rīdzinieku naudas ieguldīšana Skanstes apkaimē ir jāpārvērtē. Neatlaidība, pastāvīgs spiediens, plaša sabiedrības un mediju iesaistīšana un pamatīgs darbs ar lēmumprojektiem - tā ir atslēga gan šim, gan citiem "Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcijas panākumiem," tā Pūce.