Jaunumi

19 aug
2019

Viesturs Zeps: Visskaļāk runā tie, kas vismazāk dara

Šodien, 19.augustā, tika sasaukta Rīgas domes deputātu sēde, lai beidzot nobalsotu par vienu no diviem izvirzītajiem kandidātiem - GKR frakcijas vadītāju, Oļegu Burovu, no valdošās pozīcijas un Latvijas attīstībai frakcijas vadītāju, Viesturu Zepu, no opozīcijas.

“Esmu vīlies par atsevišķu opozīcijas kolēģu lēmumu, šodien nepiedalīties RD priekšsēdētāja vēlēšanās. Ar savu bezdarbību partijas V un JKP frakcijas ir atbalstījušas S/GKR līdzšinējo koalīciju”, pēc šodienas domes sēdes paziņoja partijas “Latvijas attīstībai” (LA) frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps.

Zeps skaidro, ka līdzšinējai opozīcijai bija iespēja pozicionēties kā vienotai un spēcīgai komandai pret līdz šim monolīto S/GKR bloku.

LA frakcijas deputāti rosināja Turlā atstādināšanu un līdz pēdējam brīdim neviens neticēja, ka tas būs iespējams, tomēr tas izdevās. Atstādinot Turlo, bija pazīmes, ka varētu sašķelt un izjaukt desmit gadus valdošo ‘balsošanas mašīnu’, tomēr V un JKP frakciju uzstādījums “neko nedarīt” un pasīvi gaidīt ārkārtas vēlēšanas novedis pie tā, ka S/GKR, iespējams, spēs atjaunoties. Pozīcija šobrīd palielinājusi savu pārsvaru līdz 35 balsīm, līdzšinējo 32 balsu vietā.

“Visskaļāk runā tie, kas vismazāk dara. Vienmēr būs iemesli kāpēc kaut ko nedarīt, bet politiķiem uzticētais vēlētāju mandāts ir strādāt un aizstāvēt rīdzinieku intereses”, pauž Zeps.