Jaunumi

28 jūl
2017

Aicinām LRA ieņemt skaidru pozīciju saistībā ar balsojumu par parlamentārās izmeklēšanas komisijas sastāvu

Saistībā ar 27. jūlija balsojumu par parlamentārās izmeklēšanas komisijas (PIK) izveidi, lai izmeklētu notikušās “Rīdzenes sarunas”, partija “Latvijas attīstībai” (LA) aicinājusi Latvijas Reģionu apvienību (LRA) ieņemt skaidru pozīciju, saistībā ar Ingunas Sudrabas ievēlēšanu par PIK priekšsēdētāju.

Partija "Latvijas attīstībai" pauž savu sašutumu par Saeimas izveidotās PIK lēmumu par komisijas priekšsēdētāju ievēlēt Rīdzenes sarunās prominenti pieminēto Ingunu Sudrabu.

Partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs un Rīgas domes deputāts Juris Pūce skaidro, ka "Rīdzenes sarunas" atklāj šokējoši cinisku un, iespējams, prettiesisku rīcību ar mūsu valsti.

Pūce atgādina, ka PIK tika veidota, lai noskaidrotu patiesību un nostiprinātu Latvijas demokrātiju, taču šobrīd attiecīgie politiskie spēki ir devuši skaidru ziņu Latvijas sabiedrībai, ka tie nevēlas nekādu “Rīdzenes sarunu” patiesu izmeklēšanu.

”Esam apbēdināti, ka arī LRA frakcijas deputāts Mārtiņš Šics neskaidru motīvu vadīts ar savu rīcību ir izvēlējies atbalstīt šādu rīcību,” norāda Pūce.

“Mēs atbalstām mūsu kopējās Rīgas domes frakcijas deputāta Mārtiņa Bondara lēmumu šādos apstākļos atstāt LRA valdes priekšsēdētāja amatu, tāpēc mēs aicinām LRA valdi un Saeimas frakciju ieņemt skaidru pozīciju par tās deputāta balsojumu, un ar savu rīcību kliedēt šaubas par LRA vērtībām,” skaidro partijas “Latvijas attīstībai” vadītājs.