Jaunumi

06 mar
2018

Atkāroti tiks skatīta Kopdzīves likuma iniciatīva

Rīt, 7. martā, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija atkārtoti skatīs Kopdzīves likuma iniciatīvu, lai lemtu par tālāku tās virzību.

31. janvārī Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā tika skatīta partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētāja un Rīgas domes deputāta Jura Pūces rosinātā iniciatīva “Par Kopdzīves likuma pieņemšanu Latvijā”.

Atgādinām, ka 31. janvāra komisijas sēdē LRA Saeimas frakcija bija iesniegusi iesniegumu, kurā, kā to atzina arī “Manabalss” pārstāvji, tā maldīgi apgalvoja, ka Kopdzīves likuma iniciatīva iesniegta citā redakcijā, nekā Latvijas valsts pilsoņi par to bija parakstījušies.

Rīt, 7. martā, Jura Pūces rosinātā Kopdzīves likuma iniciatīva tiks atkārtoti skatīta, lai lemtu par tālāku tās virzību.

“Man žēl, ka atsevišķi Saeimas deputāti uzskatīja par svarīgu apzināti un uz maldīgiem faktiem balstīti vilcināt iniciatīvas tālāku virzību. Tas tikai parāda šo Saeimas deputātu cinisko attieksmi pret tūkstošiem Latvijas ģimeņu,” kritisks savā viedoklī ir iniciatīvas autors Juris Pūce.

“Es vēlos atgādināt, ka mēs nevēlamies ar Kopdzīves likuma palīdzību veikt kādas izmaiņas sabiedrībā. Mēs reaģējam un aicinām Saeimu reaģēt uz tām izmaiņām, kas jau sabiedrībā ir notikušas,” tā Pūce.