Jaunumi

19 jūn
2017

Eiropas Savienība - federācija vai sabrukums?

Partija "Latvijas attīstībai" sarunu festivāla "LAMPA" ietvaros 30. jūnijā rīkos diskusiju "Eiropas Savienība - federācija vai sabrukums?".

Eiropas Savienība (ES) 2016. gada laikā piedzīvoja vienu no lielākajiem satricinājumiem tās vēsturē - britu vēlētāji izšķīrās, ka Apvienotajai Karalistei ES būtu jāpamet. Vai tās ir ekonomiskās krīzes sociāli ekonomiskas atskaņas, vai arī pastāv kādas fundamentālas problēmas Eiropā, kuras vēlētāji prasa risināt citādi?

Sarunu festivālā "LAMPA" rīkosim diskusiju "Eiropas Savienība - federācija vai sabrukums", kurā piedāvāsim sarunu par ES nākotni. Kādu ceļu tai izvēlēties? Vai ES vispār būtu jāpastāv? Vai jāveido Eiropas Savienotās valstis? Kas būtu vairāk Eiropas un Latvijas iedzīvotāju interesēs? Kādus soļus spert?

Diskusija notiks paneļdiskusijas formā, tās skatītājiem būs iespējas paust arī savu viedokli, uzdot jautājumus un balsot par tīkamāko pozīciju. Diskutantu paneli veidos gan eirofederālisti, gan eiroreālisti, lai skatītājiem būtu iespēja iegūt maksimāli plašu viedokļu gammu par šo Latvijai tik stratēģiski svarīgo jautājumu.

Diskusija notiks sarunu festivāla "LAMPA" ietvaros 30. jūnijā no plkst. 22:00 līdz 00:00 uz skatuves "STARO". Vairāk: https://www.facebook.com/events/1339652362814549