Jaunumi

13 okt
2020

Ikgadējā kongresā partija ‘’Latvijas attīstībai’’ ievēlēs jaunu partijas vadību un pieteiks startu pašvaldību vēlēšanām

17. oktobrī, Stopiņu novada Kultūras centrā, notiks partiju apvienībā “Attīstībai / Par!” ietilpstošās partijas “Latvijas attīstībai” kongress, kurā biedri ievēlēs jauno partijas valdi un partijas valdes priekšsēdētāju, diskutēs par partijas redzējumu moderniem reģioniem, kā arī izskatīs piecas biedru izstrādātas rezolūcijas par sekojošām tēmām: “Latvijas zaļā transformācija”, “Pēcpandēmijas ekonomikas atveseļošanās”, “Vienota, solidāra un līdztiesīga Eiropas Savienība”, “Par reliģijas brīvību un brīvību no reliģijas”, “Valsts aizsardzības mācība kā pamats visaptverošās valsts aizsardzības ieviešanai”.

Partijas valdes priekšsēdētājs Juris Pūce kongresā sniegs pārskata ziņojumu par partijas paveikto šīs valdes mandāta laikā, politisko situāciju valstī, kā arī definēs partijas mērķus turpmākajam darbam un startam pašvaldību vēlēšanās 2021. gadā.

Partijas “Latvijas attīstībai” kongresā delegātus uzrunās Ministru prezidenta biedrs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja Iveta Ratinīka, “Attīstībai/Par!, PROGRESĪVIE” Rīgas domes frakcijas vadītāja vietnieks Viesturs Zeps, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītājs Mārtiņš Bondars, partijas un apvienības valdes loceklis Edgars Jaunups, un citi partijas līderi un kongresa viesi.

Kongresa ietvaros partijas biedri debatēs par moderniem Latvijas reģioniem, kā arī pirms kongresa sākuma “ātrajos randiņos” iztaujās valdes locekļa amata kandidātus, pirms valdes vēlēšanām. Kongress notiks, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 sakarā. Uz pasākumu laipni aicināti ierasties visi partijas biedri un mediju pārstāvji.