Jaunumi

14 okt
2020

“Latvijas attīstībai” komandai pievienojas Babītes novada domes priekšsēdētājs

Partijas “Latvijas attīstībai” komanda turpina paplašināties. Oktobra vidū partijai pievienojās Babītes novada domes priekšsēdētājs Aivars Osītis, kā arī Babītes novada domes deputāti Ilze Bērziņa, Jānis Kazaks un Kristaps Vilciņš.

“Pievienošanās “Latvijas attīstībai”, iespējams, ir viens no nopietnākajiem lēmumiem manā dzīvē. “Latvijas attīstībai” deklarētā vērtību ilgtspēja, partijas vadošo cilvēku kompetence, atvērtība, darba spējas un skaidra virzība uz mērķi tikai un vienīgi stiprina manu pārliecību par pareizu lēmumu. Aktīva līdzdarbošanās organizācijā un labās prakses pārņemšana, neapšaubāmi, sniegs ieguldījumu manā personības attīstībā, kā arī papildinās manas pašvaldības vadītāja prasmes un zināšanas, tādējādi palīdzot veidot rītdienas pašvaldību – modernu, efektīvu un sabiedrību iesaistošu,” savu lēmumu komentēja Babītes novada domes priekšsēdētājs Aivars Osītis.

Juris Pūce, partijas līderis, atzinīgi novērtē partijas komandas paplašinājumu: “Patiess prieks un gandarījums redzēt, ka partijai pievienojas spēcīgi pašvaldību politiķi. Šis ir liels ieguvums partijas sastāvam, mēs esam ieguvuši labu komandas papildinājumu un ticu, ka šis nebūt nav pēdējais. Un šī tendence nozīmē atbalstu mūsu darbam valdībā, mūsu programmai un vērtībām.”

Atgādinām, ka rudens sākumā partijai pievienojušies vairāki jauni biedri, tostarp Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone un Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne.

Sabiedrības iesaiste Latvijas politikā ir akūti nepieciešama. Aktīva pilsoniskā sabiedrība neapšaubāmi stiprina demokrātiju un veicina kopējo valsts attīstību, un ikviena pilsoņa devums politikas veidošanā ir zelta vērts. Apzinoties šīs vērtības nozīmi, partija “Latvijas attīstībai” oktobrī jau sesto gadu rīko potenciālo biedru mēnesi, lai raisītu interesi par dalību dažādās politiskajās organizācijās un iedvesmotu līdzpilsoņus uzdrošināties paust savu nostāju visdažādākajos jautājumos. Viens no mērķiem ir iepazīstināt interesentus ar partijas darbu, biedriem un vērtībām.

Biedru piesaistes mēnesis noslēgsies ar  ikgadējo partijas “Latvijas attīstībai” kongresu, kas norisināsies 17. oktobrī Stopiņu novada kultūras centrā. Šogad partijas biedriem būs jāievēl partijas valde, valdes priekšsēdētājs un revīzijas komisijas loceklis uz kārtējo divu gadu mandātu. Tāpat biedri pārrunās partijas gatavošanos startam 2021. gada pašvaldību vēlēšanās un izskatīs virkni politisko rezolūciju. Kongress notiks, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 sakarā. Uz pasākumu laipni aicināti ierasties visi partijas biedri un mediju pārstāvji.

 

Partija "Latvijas attīstībai" ir klasiski liberāla, Rietumu izvēles partija, kas apvieno rīcībspējīgus un profesionālus cilvēkus, kuri ir gatavi uzņemties atbildību un īstenot valsts attīstībai un izaugsmei nepieciešamās reformas.