Jaunumi

02 mar
2018

"Latvijas attīstībai" kongresā lems par dalību apvienībā

Lai apspriestu jautājumus par dalību apvienībā un vienotos par partijas programmatiskajām nostādnēm gaidāmajās 2018. gada Saeimas vēlēšanās, partija "Latvijas attīstībai" 17.martā sasauks kongresu.

Šogad kongresā plānots gan vērtēt partijas sasniegtos mērķus, gan diskutēt un lemt par jautājumiem, kas skar startu 2018. gada Saeimas vēlēšanās.

Partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs un Rīgas domes deputāts Juris Pūce skaidro, ka, gatavojoties 2018. gada Saeimas vēlēšanām, kongresa dalībnieki lems arī par partijas “Latvijas attīstībai” dalību politisko spēku apvienībā.

“Mēs skaidri apzināmies, ka eiropeiski orientēto politisko spēku sadrumstalotība nekādā veidā nepalīdz mūsu valsts attīstībai. Tāpēc partija “Latvijas attīstībai” jau 2016. gada nogalē aicināja uz plašas apvienības izveidi. Arī šodien mēs esam pārliecināti, ka spēku apvienošana Latvijai ir nepieciešama vairāk kā nekad. Esošā vara ir neizlēmīga, tā ir nepiedodami lēnīga Latvijai svarīgu lēmumu pieņemšanā un, kā rādīja nesenie satricinājumi Latvijas finanšu sektorā, tai vienkārši trūkst izpratnes par to, ko darīt nopietnās krīzes situācijās. Tāpēc kongresā lemsim par partijas “Latvijas attīstībai” dalību apvienībā, kas ir pamats valsts drošībai un stabilai ekonomiskai attīstībai,” tā Pūce.