Jaunumi

09 nov
2018

‘’Latvijas attīstībai’’ pievienojas Dace Rukšāne-Ščipčinska un Aigars Bikše

Partijai ‘’Latvijas attīstībai’’ aizvadītā mēneša laikā pievienojušies vairāk nekā 30 jauni biedri, tostarp sabiedrībā atzītā rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska un Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Aigars Bikše.

Partija “Latvijas attīstībai” konsekventi veicina sabiedrības iesaisti politikā, pastāvīgi savās rindās piesaistot arvien vairāk biedru. Oktobrī partijai pievienojušies vairāk nekā 30 biedru, to starpā ir arī sabiedrībā labi zināmie cilvēki –  Saeimā ievēlētā rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska un LMA profesors, tēlnieks Aigars Bikše.

Biedru skaita pieaugums lieliski apliecina to, ka plašs cilvēku loks tic ‘’Latvijas attīstībai’’ idejām un tās pārstāvētajai liberālajai vērtību sistēmai, kuras centrā ir indivīda tiesības un godīgu un līdzvērtīgu iespēju nodrošināšana ikvienam sabiedrības loceklim.

Jaunievēlētā Saeimas deputāte Dace Rukšāne-Ščipčinska savu lēmumu par pievienošanos ‘’Latvijas attīstībai’’ skaidrojo šādi: ‘’Nevienam nav noslēpums, ka vēlēšanās piedalījos kā bezpartejiska kandidāte - pārstāvēju apvienību. Taču gan priekšvēlēšanu, gan pēcvēlēšanu laikā nācās daudz sadarboties ar partijas pārstāvjiem un es tuvāk iepazinu partiju, augsti novērtēju tās darbus, nostāju, līderu pārliecību, aizrautību un sapratu, ka vairs negribu palikt malā. Es nolēmu aktīvi iesaistīties partijā, ar kuru man ir kopīgs redzējums un mērķi.’’

 

Savukārt Aigars Bikše, kurš ir piedalījies vairākos starptautiskos projektos Eiropā, kā arī vairākkārt izvirzīts prestižajai Purvīša balvai, norādīja, ka ‘’Latvijas attīstībai’’ pārstāvētā un skaidri definētā ideoloģija arī viņam ir personīgi ļoti tuva.

‘’Savstarpējā līdzcietība un ikviena tiesības un iespējas brīvi pašam lemt par savu nākotni ir fundamentāls elements brīvā demokrātijā, kurā ikvienam ir iespēja ietekmēt politiskos procesus valstī. Šī partija apvieno cilvēkus, kuru pārstāvētajām idejām turīgai un pārtikušai Latvijai, ticu arī es.’’

Partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs Juris Pūce, komentējot biedru skaita pieaugumu, lepojas ar partijas izaugsmi:

‘’Esam patiesi gandarīti, ka partijai turpina pievienoties jauni, enerģiski un zinoši cilvēki, tostarp arī sabiedrībā atpazīstamas personas, kas var lepoties ar sasniegumiem savā profesionālajā darbībā. Tas lieliski apliecina to, ka sabiedrībā ir pieprasījums pēc liberālas politikas, tā novērtē mūsu idejas un tic modernai, taisnīgai un pārtikušai Latvijai.’’ komentē Pūce.

Aicinām ikvienu, kurš vēlas darboties un dalīties ar savām idejām, nepalikt malā un iesaistīties, kļūstot par daļu no ‘’Latvijas attīstībai’’!