Jaunumi

19 sep
2019

“Latvijas attīstībai” uzsāk Potenciālo biedru mēnesi

Lai aktualizētu nepieciešamību pēc aktīvākas sabiedrības iesaistes politikā, partija “Latvijas attīstībai” jau piekto gadu pēc kārtas rīko Potenciālo biedru mēnesi. Pasākumu cikla mērķis ir iepazīstināt interesentus ar partijas darbu, partijas biedriem un liberālo ideoloģiju.

Sabiedrības iesaiste Latvijas politikā ir akūti nepieciešama, lai stiprinātu demokrātiju un veicinātu kopēju valsts attīstību. Lai sabiedrībā raisītu interesi par dalību politiskajās organizācijās, partija “Latvijas attīstībai” Potenciālo biedru mēnesi rīko jau piekto gadu.

  • 1. oktobrī, plkst. 18.15 kopā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru un partijas “Latvijas attīstībai” priekšsēdētāju Juri Pūci iepazīstināsim ar mūsu partiju, kā arī pārrunāsim reģionālās reformas aktualitātes, vides aizsardzības politiku un citus valdības dienaskārtības jautājumus.
  • 8. oktobrī, plkst. 18.15 ar partijas “Latvijas attīstībai” valdes locekli Edgaru Jaunupu runāsim par politisko kultūru Latvijā, kā arī politiskajām aktualitātēm Latvijā. Vakara laikā būs iespēja uzdot arī sev interesējošos jautājumus.
  • 10. oktobrī, plkst. 18.15 kopā ar “Latvijas attīstībai” Rīgas domes frakcijas deputātiem Viesturu Zepu, Ivetu Ratinīku un Aneti Jēkabsoni-Žogotu pārrunāsim, kā opozicionārs Rīgas domē var panākt pozitīvas pārmaiņas pašvaldībā.
  • 15. oktobrī, plkst. 18.15: Potenciālo biedru vakaru vadīs Saeimas deputāts Artūrs Toms Plešs un Rīgas domes deputāti Andris Bačkurs un Edgars Lejnieks. Mūsu partijas jaunie politiķi meklēs atbildes uz jautājumiem vai jauniešu iesaiste politikā ir svarīga un kā jaunie politiķi var veiksmīgi startēt vēlēšanu kampaņā.
  • 22. oktobrī, plkst. 18.15 kopā ar Saeimas deputātu un Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju Mārtiņu Bondaru pārrunāsim 2020. gada valsts budžeta sastādīšanas un pieņemšanas procesu, kā arī jaunā budžeta izmaiņas un aktualitātes.