Jaunumi

14 dec
2018

“Latvijas attīstībai” valde par ģenerālsekretāru ievēl Jeļenu Jesajanu

Ceturtdien, 13. decembrī, partijas “Latvijas attīstībai” valde pieņēma lēmumu par partijas jauno ģenerālsekretāru apstiprināt Jeļenu Jesajanu.

“Kā savus galvenos uzdevumus redzu partijas tēla stiprināšanu un atpazīstamību sabiedrībā un lielāku partijas biedru saliedētības veicināšanu un kompetenču attīstību. Tāpat, ļoti nozīmīga būs arī veiksmīgās sadarbības turpināšana ar politisko partiju apvienības “Attīstībai/Par!” partneriem, un sagatavošanās startam un panākumiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019. gada maijā,” savu ievēlēšanu ģenerālsekretāra amatā komentē Jeļena Jesajana.  

“Es ļoti priecājos, ka tik pieredzējusi un enerģiska politiķe kā Jeļena Jesajana uzņemās “Latvijas attīstībai” ģenerālsekretāra amatu. Es ceru, ka Jeļenas iecerētā un ambiciozā mūsu partijas attīstības programma tiks īstenota,” izteicās partijas “Latvijas attīstībai” vadītājs Juris Pūce.

Jeļena Jesajana augstāko izglītību ieguvusi prestižājās “Middlebury College” (ASV) un “Freie Universitaet Berlin” (Vācija) universitātēs. Jeļena ir bijusī Eiropas liberālās jaunatnes organizācijas (LYMEC), kas ietver vairāk nekā 200 000 cilvēku, valdes locekle. Savas profesionālās kompetences ir apliecinājusi kā publiskajā, tā privātajā sektorā. Tāpat, 2015. gadā izveidoja “Baltic Liberal Network”, kas apvieno liberālās jaunatnes organizācijas Baltijas reģionā.

Kā jau ziņots iepriekš, “Latvijas attīstībai” līdzšinējais ģenerālsekretārs Viesturs Liepkalns partijas ikgadējā kongresā 25. novembrī tika ievēlēts par partijas valdes locekli, līdz ar to noliekot ģenerālsekretāra amata pilnvaras.