Jaunumi

11 mar
2014

Nodibina "Latvijas attīstībai" Jaunatnes nodaļu

Sestdien, 8.martā, nodibināta "Latvijas attīstībai" Jaunatnes nodaļa. Jauniešu darba grupa darbību sāka jau pagājušā gada vasarā, veidojot pamatu Jaunatnes nodaļas izveidei.

Par Jaunatnes nodaļas vadītāju tika ievēlēts Andris Bačkurs. Valdē tika ievēlēta Rasma Zaharenko, Ilze Grīnberga, Oskars Ikstens un Vladlens Kovaļevs.

Jaunatnes nodaļas mērķi ir veicināt savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu starp uzņēmējiem un jauniešiem, kļūt par viedokļu līderi jauniešu organizāciju vidū jaunatnes nodarbinātības jautājumos, jauno uzņēmēju atbalsta un radošās izglītības tēmā, panākt "Latvijas attīstībai" Jaunatnes nodaļas aktīvu pārstāvniecību svarīgākajās Latvijas jauniešu organizācijās, kā arī kļūt par vienu no vadošajām jauniešu organizācijām Latvijā, kas aktīvi un nozīmīgi cīnās par jauniešu tiesībām, iespējām un iniciatīvām.

“Jaunatnes nodaļai ir liela nozīme "Latvijas attīstībai" darbā. Tikai kopīgi strādājot kopīgu mērķu vārdā, mēs varam gūt panākumus. Novēlu Jaunatnes nodaļai centīgi un ražīgi strādāt "Latvijas attīstībai" un visas Latvijas labā!” jauniešiem novēlēja partijas ģenerālsekretārs Juris Pūce un partijas priekšsēdētājs Einars Repše.