Jaunumi

31 jūl
2017

Pārmaiņas bez iesaistes realizēt ir grūti

Jau trešo gadu augustā tiek rīkots Potenciālo biedru mēnesis, kura ietvaros iespējams uzzināt vairāk par Latvijas modernāko partiju un kļūt par daļu no tās.

Lai aktualizētu nepieciešamību pēc sabiedrības iesaistes politikā, augustā notiks jau trešais Potenciālo biedru mēnesis. Tā ietvaros ikkatram interesentam būs iespēja vairāk uzzināt par mūsu vīziju Latvijas attīstībai, kā arī kļūt par mūsu biedru. 

Kāpēc ir svarīgi iesaistīties?

Partijas vadītājs Juris Pūce: “Lai sasniegtu izvirzītu mērķi, pie tā ir cītīgi jāstrādā. Vēl svarīgāk ir strādāt kopā, strādāt komandā - tad galamērķi izdodas sasniegt ātrāk. Tāpēc, jo vairāk cilvēku domās un rīkosies tā, lai veicinātu mūsu valsts attīstību, jo ātrāk tas notiks.”

Kā iesaistīties?

Potenciālo biedru vakaru ietvaros ikviens interesents varēs brīvā gaisotnē iepazīties ar partijas valdi un tās biedriem, kā arī mērķiem un vīziju par Latvijas attīstību. 

Potenciālo biedru vakari notiks mūsu biroja telpās Blaumaņa 5a-31 plkst. 18:15:

Tuvākais pasākums jau 5. septembrī. Spied šeit un uzzini vairāk.

Ko darīt, ja nav iespējas ierasties?

Ja nav iespējas ierasties uz potenciālo biedru vakaru, par partijas biedru var kļūt aizpildot anketu mūsu Facebook lapā vai aizpildot iesniegumu un nosūtot to elektroniski (vairāk par to sadaļā “Pievienojies”). 

NB! Svarīgi atzīmēt, ka to, cik aktīvi biedrs vēlas iesaistīties partijas darbā, atkarīgs no paša vēlmēm un spējām. Mēs, kā vienīgā liberālā partija Latvijā, uzskatām, ka katram cilvēkam pašam ir tiesības lemt par savu rīcību.

Gaidīsim Tevi uz mūsu pasākumiem augustā!