Jaunumi

01 dec
2017

Partija “Latvijas attīstībai” piedalās Eiropas Liberāļu un demokrātu partijas kongresā

No 1. līdz 3. decembrim partija “Latvijas attīstībai” viesosies Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā, kur norisināsies Eiropas Liberāļu un demokrātiju partijas (ALDE partija) kongress.

Šis būs Eiropas Liberāļu un demokrātiju partijas 38. kongress, kurā pulcēsies vairāk nekā 1000 delegātu, Eiropas Savienības politisko līderu, pārstāvot vairāk kā 50 politiskās partijas no visas Eiropas.

Kongresā tiks apspriestas politiskās aktualitātes Eiropas un pasaules mērogā, kā arī diskutēts par tādiem šodien svarīgiem jautājumiem kā cīņa ar viltus ziņām, nākotnes ekonomikas attīstības tendencēm, kā arī par Eiropas Savienības ekonomikas un starptautiskās tirdzniecības konkurētspēju.

Sākot no šodienas, partijas “Latvijas attīstībai” delegācijai ieplānotas vairākas tikšanās ar Eiropas liberālo partiju līderiem, lai apspriestu līdzšinējo sadarbību un apmainītos idejām par to, kā veicināt gan valsts, gan visas Eiropas Savienības attīstību.

Partijas “Latvijas attīstībai” līderis un Rīgas domes deputāts Juris Pūce, kurš arī piedalās ALDE partijas kongresā Amsterdamā, atzīmē, ka liberāli un mūsdienīgi domājuši politiskie spēki var garantēt Latvijas valsts uzplaukumu un iedzīvotāju kopēju dzīves līmeņa pieaugumu.

“Šī gada ALDE partijas kongress būs apliecinājums, ka Eiropas Savienība iegūst jaunu elpu, pateicoties dinamiskiem, liberāliem politiskiem spēkiem. “Latvijas attīstībai” ir ALDE partijas biedrs, jo mēs zinām, ka Latvijai nav cita drošas un labklājīgas attīstības ceļa, kā vien dalība Eiropas Savienības kodolā,” tā Juris Pūce.

Partija “Latvijas attīstībai” par ALDE partijas biedru kļuva 2014. gadā. Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienība, kas ir dibināta 1976. gadā, iestājas par liberālām demokrātiskām vērtībām Eiropas Savienībā. Tajā pārstāvētas vairāk nekā 50 Eiropas Savienības valstu partijas. Šobrīd tā ir ceturtā lielākā partiju apvienība Eiropas Parlamentā.