Jaunumi

26 apr
2017

Partija “Latvijas attīstībai” startēs 11 pašvaldībās

Ir noslēgusies kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Partija “Latvijas attīstībai” startēs 11 pašvaldībās.

Gaidāmajās vēlēšanās plānots startēt gan atsevišķos sarakstos, gan apvienotos sarakstos kopā ar citām partijām.

Partija “Latvijas attīstībai” atsevišķi startēs 7 vietās – Daugavpils pilsētā, Jūrmalas pilsētā, Bauskas novadā, Ikšķiles novadā, Jelgavas novadā, Limbažu novadā un Pļaviņu novadā. Savukārt apvienotos sarakstos startēsim Inčukalna novadā, Ķekavas novadā, Rēzeknē un Rīgā. Ar kandidātu sarakstiem un programmām var iepazīties mājaslapas sadaļā “Reģionālās nodaļas”.

“Mums ir izdevies izveidot interesantus, spēcīgus sarakstus, kuriem var sasniegt labus un pat ļoti labus panākumus vēlēšanās. Priekšā mēnesis intensīva darba, lai novadu un pilsētu iedzīvotājiem skaidrotu vairāku mēnešu garumā izstrādāto piedāvājumu,” norāda partijas “Latvijas attīstībai” vadītājs un viens no “Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai” apvienotā saraksta līderiem Rīgā Juris Pūce.

Attiecībā uz Latvijas galvaspilsētu, kur vēlēšanu sarakstu Latvijas Reģionu apvienība un Latvijas attīstībai iesniedza kā vieni no pirmajiem, partijas vadītājs skaidro, ka izveidota spēcīga un kompetenta komanda. “Man nav šaubu, ka Rīgas domes vēlēšanās gūsim labus rezultātus. Šīs ir uzvarētāju saraksts. Ļoti laba komanda ar izcilu līderi Mārtiņu Bondaru - nākamo Rīgas mēru,” tā Pūce.