Jaunumi

07 dec
2017

Partijas “Latvijas attīstībai” biedru skaits sasniedzis 500

Vakar, 6. decembrī, partija “Latvijas attīstībai” atklātajā valdes sēdē uzņēma vairākus jaunus biedrus, kā rezultātā partijas biedru skaits sasniedzis 500.

Partijas “Latvijas attīstībai” atklātajā valdes sēdē tika uzņemti 10 biedri. Partijas valdei apstiprinot jauno biedru uzņemšanu, “Latvijas attīstībai” biedru skaits sasniedzis 500.

Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs Juris Pūce skaidro, ka palielināts jaunu cilvēku pieplūdums partijai vērojams jau zināmu laiku.

Raugoties uz tempu, cik aktīvi cilvēki mums pievienojās pēdējā pusgada laikā, bija skaidrs, ka vismaz 500 biedri partijā darbosies jau pirms 2018. gada. Man liels prieks, ka mums pievienojas aktīvi un mērķtiecīgi cilvēki, kas tic Latvijai kā daļai no Rietumu sabiedrības un kas vēlas piedalīties labākas Latvijas veidošanā ar savu iniciatīvu. Tas pierāda, ka Latvijas nākotne sakņojas liberālās idejās, jo vienīgi tās spēj nodrošināt valsts drošību, ilgtspējīgu attīstību un pārticību,” norāda Pūce.

Kā jau iepriekš ziņots, partija “Latvijas attīstībai” gatavojas startam 2018. gada Saeimas vēlēšanās, aicinot apvienot mūsdienīgi domājošus politiķus un politiskās partijas, lai izbeigtu politisko spēku sadrumstalotību.