Jaunumi

20 sep
2017

Potenciālo biedru mēnesis noslēdzies; “Latvijas attīstībai” pievienojušies 50 jauni biedri

Par partijas “Latvijas attīstībai” biedriem Potenciālo biedru mēneša ietvaros kļuvuši 50 cilvēki, to starpā arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki.

Kā ziņots iepriekš, partija “Latvijas attīstībai”, lai veicinātu sabiedrības iesaisti politikā, jau trešo gadu rīkoja Potenciālo biedru mēnesi. Tā ietvaros visiem interesentiem bija iespēja apmeklēt atvērtus pasākumus, lai uzzinātu vairāk par darbu partijā un iespējām iesaistīties.

Šajā periodā “Latvijas attīstībai” pievienojušies 50 biedri, to starpā arī sabiedrībā zināmi cilvēki – Latvijas basketbola izcilība un Rīgas domes deputāte Anete Jēkabsone-Žogota, Rīgas domes deputāte un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Iveta Ratinīka, bijušais ilggadējais Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes dekāns Ojārs Judrups, kā arī basketbola kluba “VEF Rīga” direktore Laila Spaliņa.

Kopā partijā “Latvijas attīstībai” šobrīd darbojas 470 biedri.

“Potenciālo biedru mēnesi rīkojam jau trešo gadu un atsaucība ir liela. Ja salīdzinām cilvēku aktivitāti ar iepriekšējo gadu, tad pirms gada Potenciālo biedru mēneša ietvaros uzņēmām 25 biedrus. Šogad šajā pašā laika periodā partijai pievienojušies jau 50 jauni biedri. Liels prieks, ka cilvēki izrāda interesi un vēlas kaut mazākajā mērā iesaistīties politikā, lai veicinātu Latvijas attīstību,” skaidro partijas “Latvijas attīstībai” vadītājs un Rīgas domes deputāts Juris Pūce.

Tāpat Pūce norāda, ka, neskatoties uz to, ka Potenciālo biedru mēnesis ir noslēdzies, partija aicina cilvēkus iesaistīties.

“Partijas Latvijā bieži vien tiek uztverti kā slēgti klubi, kur biedru viedoklis patiesībā nevienu neinteresē. “Latvijas attīstībai” biedrs ir centrā un tā redzējums par Latvijas attīstību ir ļoti svarīgs. Tāpēc aicinām ikvienu, kurš vēlas darboties un dalīties ar savām idejām, nepalikt malā un iesaistīties, jo nākamās Saeimas vēlēšanas būs izšķirošas un noteiks, vai Latvija turpinās stagnēt no nespējas pieņemt svarīgus lēmums kā līdz šim, vai arī beidzot veiksim nepieciešamās reformas un kļūsim par daļu no Rietumu attīstītās un pārtikušās sabiedrības,“ norāda “Latvijas attīstībai” vadītājs.