Mūsu stāsti

Laila Spaliņa (Valdes locekle):


"Izcept kūku, noskriet krosu un izlasīt labu grāmatu mani definē tikpat ļoti kā interese par politiku. Iespējams, tā ir mana atbilde nemitīgi augošajam dzīves tempam, jo visi, kuri ir cepuši kūkas, zina, ka jebkuras citas domas tobrīd no prāta pazūd. Savukārt par sportu (un veselīgu dzīvesveidu) man patīk ne tikai runāt un fanot, bet arī darīt pašai. Es krāju endorfīnus, nemitīgi sevi izaicinu kļūt labākai un tādējādi, uzturot sevi formā, arī izpaužas man cieņa un atbildība pašai pret sevi. Vēl man ļoti patīk lasīt grāmatas. Starp pēdējiem favorītiem romānu sērija "Mēs. Latvija XX gadsimts", kur daudzo labo romānu vidū vēlos akcentēt Noras Ikstenas "Mātes piens".

 

Sergejs Akuličs (Valdes loceklis):

 "Kafija asiņu vietā, smadzenēs - paradoksi, sistēmas un informācija par ķīmiskajām vielām, krāsu izvēle kā bērnam, par paša augumu garāka šalle, smagas smaržas."

Māra Ose-Kuišele (Valdes locekle):

"Mans ikdienas pieturpunkts cauri visam - brīvība. Prāta brīvība, kustības brīvība un garšas brīvība. 
Pa tam rīta kafijas vietā es izvēlos maté un ielās mani visbiežāk var sastapt uz velo. Es baudu gardi augļaini rūgtas IPAs un suši. Lēni lasu grāmatas, kas paplašina redzesloku, nomaina domas rakursu un atkal un atkal liek saprast - pašsaprotamā un nemainīgā nav. Un šaha galdiņam šeit simboliska nozīme - tajā palikusi pirms 6 gadiem pārtraukta spēle, kādā man svarīgā dienā. Ja interesē kādā, pajautā nākamreiz, kad satiec."