Partijas vadība

 Partijas "Latviijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Juris Pūce

Juris Pūce (valdes priekšsēdētājs):

Šobrīd ir partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs, ieņem valdes locekļa amatu nodibinājumā Latvijas Universitātes Fonds, pasniedz kursu “Stratēģiskā vadība” Latvijas Universitātē, kā arī vada TV raidījumu “Vai nauda aug kokos?” kanālā TV24 un raidījumu “Pūce skaita līdzi” Radio SWH. Bijis Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs (2010—2013), LMT padomes priekšsēdētāja biedrs (2009—2012), Rīgas Juridiskās augstskolas valdes loceklis (2006—2010).

Viesturs Liepkalns (partijas ģenerālsekretārs):

Vadījis partijas pašvaldību vēlēšanu kampaņu. Šobrīd vada arī darba grupu “Uzņēmējdarbības vide”. Vairākus gadus darbojies būvniecības nozarē, kā arī sniedzis konsultācijas publiskajam sektoram par Eiropas Savienības fondu projektu īstenošanu.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Sergejs Akuličs

Sergejs Akuličs (valdes loceklis):

Farmācijas eksperts, partijas darba grupas “Veselības aprūpe” vadītājs. Ieguvis farmaceita izglītību Rīgas Stradiņa universitātē, vieslektors Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā. Šobrīd Zāļu izplatīšanas informācijas nodaļas vadītāja vietnieks Zāļu valsts aģentūrā.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Andris Bačkurs

Andris Bačkurs  (valdes loceklis):

Ieguvis profesionālo bakalaura un maģistra grādu finanšu sektora vadībā. Līdz šim bijis gan partijas “Latvijas attīstībai”, gan tās Jaunatnes nodaļas valdes loceklis.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes locekle Baiba Fromane

Baiba Fromane  (valdes locekle):

Tiesību zinātņu maģistre. Pašlaik Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja. Bijusi Latvijas Republikas finanšu ministra padomniece valsts pārvaldes reformu un vadības jautājumos, Rīgas domes priekšsēdētāja un tieslietu ministra biroja vadītāja, kā arī Eiropas Parlamenta deputāta konsultante. Darbojusies arī kā SIA “Biroju centrs Ezerparks” valdes priekšsēdētāja.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes locekle Ilze Grīnberga

Ilze Grīnberga  (valdes locekle):

Partijas ārlietu koordinatore. Ieguvusi starptautisko attiecību un diplomātijas maģistra grādu. Šobrīd ir biedrības "Inčukalna izaugsmei" valdes locekle un biedrības "Mēs par Latviju" valdes priekšsēdētāja.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Edgars Jaunups

Edgars Jaunups  (valdes loceklis):

Jurists, basketbola kluba “VEF Rīga” atjaunotājs un prezidents. Šobrīd darbojas arī Latvijas Olimpiskās komitejas Revīzijas komisijā. Ieguvis tiesību zinātņu bakalaura grādu Latvijas Universitātē, bijis 8. Saeimas un Rīgas domes deputāts.

Jeļena Jesajana  (valdes locekle):

Partijas darba grupas “Laba pārvaldība” vadītāja un biedrības “Latvijas nākotnes forums” izpilddirektore. Bijusī Eiropas liberālās jaunatnes organizācijas (LYMEC) valdes locekle. 2015. gadā izveidoja “Baltic Liberal Network”, kas apvieno liberālās jaunatnes organizācijas Baltijas reģionā.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Māris Mičerevskis

Māris Mičerevskis  (valdes loceklis):

Uzņēmējs un vairāku grāmatu autors. Ieguvis bakalaura grādu vēsturē. Partijas darba grupas “Izglītība” vadītājs. Piedalījies vairākās starptautiskās zinātniskās ekspedīcijas, pētot latviešu tautas un valodas vēsturi.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Rihards Pīks

Rihards Pīks  (valdes loceklis):

Bijis Latvijas Republikas kultūras un ārlietu ministrs, 7. un 8. Saeimas deputāts, no 2004. līdz 2009. gadam pārstāvējis Latviju kā Eiropas Parlamenta deputāts.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Artūrs Toms Plešs

Artūrs Toms Plešs  (valdes loceklis):

Partijas sociālo tīklu stratēģijas izstrādātājs. Ieguvis ceļu un tilta inženiera kvalifikāciju Rīgas Tehniskajā universitātē. Darbojies partijas Jaunatnes nodaļas valdē un iniciatīvas “Par dzelzceļa Rail Baltica staciju “Bauska”” dibinātājs.

Sergejs Pogorelovs (valdes loceklis):

Programmētājs. Ieguvis bakalaura grādu programminženierijā Latvijas Universitātē. Partijas darba grupas “Laba pārvaldība” dalībnieks.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes locekle Rasma Zaharenko

Rasma Zaharenko  (valdes locekle):

Rēzeknes nodaļas vadītāja. Ieguvusi bakalaura grādu programmā "Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija", šobrīd studē LU maģistra programmā "Starptautiskais bizness ar specializāciju eksporta menedžmentā”. Labdarības grupas “Vēlos palīdzēt” izveidotāja un uzturētāja.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Gatis Zamurs

Gatis Zamurs  (valdes loceklis):

Partijas Jūrmalas nodaļas un darba grupas “Ilgtspējīga attīstība” vadītājs. Ieguvis profesionālo maģistra grādu biznesa vadībā Rīgas Biznesa skolā. Šobrīd Latvijas Koka būvniecības klastera izpilddirektors.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Viesturs Zeps

Viesturs Zeps  (valdes loceklis):

Darba grupas "Inovācijas" vadītājs. Izstrādājis un vadījis virkni projektu, kas saistīti ar inovācijas ieviešanu gan Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA), gan privātajā sektorā. Šobrīd vada elektronikas uzņēmumu, kura mērķis ir komercializēt bezvadu uzlādes iekārtas. Studē biznesa vadību Banku augstskolas doktorantūrā. Papildus tam pasniedz lekcijas RTU un BA Inovācijas finansēšanā un Inovācijas vadīšanā.

Partijas "Latviijas attīstībai" valdes loceklis Andrejs Žagars

Andrejs Žagars (valdes loceklis):

Režisors un uzņēmējs. Apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni, ieguvis Spīdolas balvu par Latvijas kultūras spēka parādīšanu pasaulē un pasaules vērtību atklāšanu Latvijai. Laika posmā no 1996. gada līdz 2013. gadam bijis Latvijas Nacionālās operas direktors.