Reģionālās nodaļas

04 aug
2019

"Latvijas attīstībai" vadība un deputāti Alūksnes pilsētas svētkos

3. augustā Alūksnes pilsētas svētku laikā partijas "Latvijas attīstībai" valdes locekļi un Saeimas frakcijas "Attīstībai/Par!" deputāti Mārtiņš Bondars un Inese Ikstena, Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs un "Latvijas attīstībai" valdes locekle Ilze Krēsliņa kopā ar citiem "Latvijas attīstībai" Alūksnes reģionālās nodaļas biedriem tikās ar Alūksnes iedzīvotājiem, lai informētu par aktualitātēm un atbildētu uz iedzīvotājiem aktuālajiem jautājumiem. Informatīvo telti apciemoja arī Alūksnes novada Domes priekšsēdētājs Artūrs Dukulis.

Viens no galvenajiem jautājumiem, kas tika apspriests vairāku stundu garumā bija Alūksnes nams, kurā nepilnus 3 gadus atpakaļ notika gāzes sprādziens, kā rezultātā tika nopostīta daudzdzīvokļu nama kāpņu telpa. Līdz šim brīdim nav rasts risinājums, un iedzīvotāji nav varējuši atgriezties savos dzīvokļos.

Aktuāls jautājums alūksniešiem ir arī jaunā sporta centra izbūve. Projekts tika  aizsākts jau 2014. gadā. Tika apspriests arī jautājums par ūdenssaimniecību Gaujienā.

Jau ziņots, ka 2019. gada 15. martā, Alūksnē tika nodibināta partijas "Latvijas attīstībai" Alūksnes novada reģionālā nodaļa. Biedri ievēlēja valdi trīs cilvēku sastāvā, par reģionālās daļas vadītāju kļuva alūksnietis Jānis Sadovņikovs.