Reģionālās nodaļas

18 sep
2019

‘’Latvijas attīstībai’’ pievienojas Bauskas novada domes deputāts Jānis Dūmiņš

Partijai “Latvijas attīstībai” septembrī pievienojies Bauskas novada domes deputāts un Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš. Līdz ar to partija “Latvijas attīstībai” Bauskas novada domē tiek pārstāvēta ar diviem domes deputātiem.

Jānis Dūmiņš Bauskas novada domē ir Sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas, un Finanšu komitejas loceklis. “Bauskas novadam ir jākļūst par vēl mūsdienīgāku pašvaldību, tāpēc kopā ar “Latvijas attīstībai” Bauskas nodaļas biedriem un aktīvistiem uzsāksim darbu pie plāna izstrādes, lai izveidotu mūsdienīgu un pieredzes balstītu redzējumu par Bauskas novada attīstību. Redzu, ka tieši kopā ar “Latvijas attīstībai” šādu virzienu uz modernu un attīstītu novadu spēsim realizēt,” savu lēmumu skaidro J.Dūmiņš.

‘’Esmu patiesi gandarīts, ka “Latvijas attīstībai” turpina pievienoties jauni, enerģiski un zinoši cilvēki, kas var lepoties ar lieliskiem sasniegumiem savā profesionālajā politiskajā darbībā. Šis ir kārtējais apliecinājums, ka Latvijas iedzīvotāji novērtē mūsu idejas un tic modernai, taisnīgai un pārtikušai Latvijai,’’ par J.Dūmiņa pievienošanos un biedru skaita pieaugumu komentē “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs un VARAM ministrs Juris Pūce.

“Es no sirds priecājos, ka Dūmiņa kungs ir nolēmis pievienoties mūsu politiskajam spēkam, jo, strādājot kopā Bauskas novada domē, redzu, ka mūsu prioritātes un politiskā pārliecība ir virzīta uz izaugsmi attīstību un vēlmi mūsu novadu padarīt labāku,” norāda Bauskas novada domes deputāte un partijas “Latvijas attīstībai” valdes locekle Kristīne Kazāka.

Savukārt baušķenieks un Saeimas deputāts Artūrs Toms Plešs, kurš iepriekš darbojās Bauskas novada domē, atzīmē J. Dūmiņa profesionalitāti un nesavtīgo darbu Bauskas novada iedzīvotāju labā. “J. Dūmiņš ir lieliski apliecinājis savu spēju iezīmēt Bausku kā nozīmīgu kultūras pasākumu centru visā Latvijā. Ja pirms pāris gadiem Bauska varēja sapņot par savu festivālu, tad šogad TASTE bija trešais visapmeklētākais festivāls Latvijā. Tas tiešā veidā ir pateicoties J. Dūmiņa redzējumam un darba spējām. Esmu priecīgs par viņa izvēli pievienoties “Latvijas attīstībai” un vēlu panākumus turpmāk,” tā Plešs.

Partija “Latvijas attīstībai” konsekventi veicina sabiedrības iesaisti politikā, pastāvīgi savās rindās piesaistot arvien vairāk biedru. Biedru skaita pieaugums lieliski apliecina to, ka plašs cilvēku loks tic ‘’Latvijas attīstībai’’ idejām un tās pārstāvētajai liberālajai vērtību sistēmai, kuras centrā ir indivīda tiesības, un godīgu, līdzvērtīgu iespēju nodrošināšana ikvienam sabiedrības loceklim.

Foto: Bauskas novads