Reģionālās nodaļas

24 mar
2017

Nodibināta partijas "Latvijas attīstībai” Bauskas nodaļa

24. martā Bauskā, viesnīcas "Rixwell" telpās, tika nodibināta partijas “Latvijas attīstībai” Bauskas reģionālā nodaļa.

Nodaļas dibināšanas pasākumā klātesošie tika iepazīstināti ar “Latvijas attīstībai” Bauskas nodaļas mērķiem, kā arī tika nosaukti saraksta līderi gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām Bauskas novadā.

“Bauskas novads ir nobriedis pozitīvām pārmaiņām, taču līdz šim pie varas esošie nav bijuši spējīgi šādas pārmaiņas iedzīvotāju labā īstenot. Rezultāts ir redzams mums visiem – Bauskas novads ar katru gadu paliek aizvien tukšāks un mazāk apdzīvots. Mēs vēlamies ienest jaunu enerģiju, lai Bauskas novadu padarītu par tādu vietu, kuru gan jaunieši pēc studiju beigšanas, gan citi izvēlētos par vietu dzīvei,” skaidro baušķenieks un partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis Artūrs Toms Plešs.

Savukārt partijas Bauskas nodaļas vadītāja skaidroja, ka šobrīd notiek aktīvs darbs gan pie priekšvēlēšanu programmas veidošanas, gan saraksta veidošanas.

“Mūsuprāt, ir pienācis laiks nākamās paaudzes politikai. Esošā vara ir vairāk domājusi par savu stabilitāti, nevis novada ilgtermiņa attīstību un tās iedzīvotājiem. Ir skaidrs, ka ar pārdomātu esošo resursu izmantošanu un jaunu ideju realizēšanu, Bauskas novadam iespējams ne tikai atdarināt, piemēram, Cēsu, Siguldas vai Talsu panākumus kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā vai atpūtas iespēju pieejamībā, bet pat tos pārspēt. Ja mēs nebaidīsimies no augstām virsotnēm, mēs tās kopā varēsim sasniegt,” norāda “Latvijas attīstībai” Bauskas nodaļas vadītāja Kristīne Kazāka.