Reģionālās nodaļas

05 okt
2019

Par “Latvijas attīstībai” Bauskas nodaļas priekšsēdētāju ievēlēts Jānis Dūmiņš

2. oktobrī, Bauskā, viesnīcā “Rija Bauska” norisinājās partijas “Latvijas attīstībai” Bauskas reģionālās nodaļas biedru kopsapulce, kurā tika ievēlēta jauna nodaļas valde. Par nodaļas valdes priekšsēdētāju ievēlēts Bauskas novada domes deputāts un Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Kopsapulces laikā nodaļas biedri atskatījās uz nodaļas paveiktajiem darbiem un jauniem izaicinājumiem, lai turpinātu darboties visu Bauskas novada iedzīvotāju labākajās interesēs.

"Latvijas attīstībai" Bauskas reģionālās nodaļas dibinātāja, Bauskas novada domes deputāte Kristīne Kazāka savā uzrunā atskatījās uz galvenajiem mērķiem, kas tika uzstādīti nodaļas dibināšanas brīdī – "Drošība novadā, Izglītības kvalitātes celšana novadā, kultūras un atpūtas pasākumu attīstība, kā arī Rail Baltica stacijas izveide Bauskā. Bauskas reģionālās nodaļas uzstādīto mērķu fokuss nav mainījies un pie to sasniegšanas tiek neatlaidīgi strādāts un sekots līdzi notikumu attīstībai. Bauskā jau ir izveidota Pašvaldības policija, nu pat tiks izsludināts jaunā Bauskas ģimnāzijas direktora amata konkurss un pavisam Bauska ar saviem kultūras pasākumiem un festivāliem ir skaļi pieteikusi sevi Latvijas mērogā. Mēs lepojamies ar jau izdarīto un tas mūs tikai iedvesmo cītīgi turpināt darīt iesākto ceļā uz mērķa sasniegšanu."

Jaunievēlētais nodaļas valdes priekšsēdētājs J.Dūmiņš savā uzrunā uzsvēra, ka arī reģioniem ir vajadzīga jauna elpa un partijas "Latvijas attīstībai" virzītā liberālā un rietumnieciskā politika: "Līdz ar reģionālo reformu sekos daudz darba, lai izveidotu jaunās Bauskas novada pašvaldības darbības virzienus, tāpēc mēs izveidosim komandu ar izglītotiem, inovatīviem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri mūsu partijas un biedru idejas integrēs jaunajā pašvaldības modelī.”

“Latvijas attīstībai” Bauskas nodaļas valdē tika ievēlēti arī 2 jauni valdes locekļi – Bauskas novada domes deputāte Kristīne Kazāka un Bauskas novada sociālā dienesta sociālais darbinieks Kaspars Bajārs.

“Bauskas nodaļa ir viena no pirmajām mūsu partijas nodibinātajām reģionālajām nodaļām. Mūsu kolēģi Bauskā mērķtiecīgi strādā pie savas priekšvēlēšanu programmas izpildes, un esmu pārliecināta, ka jaunā nodaļas līdera vadībā nodaļa būs simtprocentīgi gatava veiksmīgam startam arī 2021. gada pašvaldību vēlēšanās,” norādīja partijas “Latvijas attīstībai” ģenerālsekretāre Jeļena Jesajana.