Jaunumi

12 nov
2020

“Latvijas attīstībai” komandai pievienojas Jēkabpils domes priekšsēdētājs

Šodien, 12. novembrī, partijai “Latvijas attīstībai” pievienojies Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, tādējādi atbalstot partijas īstenoto reģionālo politiku un paužot gatavību būt šī spēka komandā arī drīzumā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

“Esmu pieņēmis lēmumu pievienoties, manuprāt, spēcīgākajam politiskajam spēkam Latvijā. Kopā ar partijas pieredzējušiem politiķiem, veltīšu savu laiku un enerģiju konstruktīvam darbam ilgtermiņā, lai līdzsvaroti veidotu un attīstītu ilgtspējīgu Jēkabpils pilsētas un reģiona izaugsmi,” savu lēmumu komentē Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.

Juris Pūce, partijas “Latvijas attīstībai” līderis, atzinīgi novērtē partijas komandas paplašinājumu: “Reģionālo līderu pievienošanās partijai “Latvijas attīstībai” ir augsts novērtējums mūsu darbam valdībā, tai skaitā mūsu īstenotajai reģionālajai politikai un, jo īpaši Administratīvi teritoriālajai reformai, kas būtiski uzlabos valsts un pašvaldību ekonomisko izaugsmi un konkurētspēju, stiprinās pašvaldību kapacitāti un nodrošinās iedzīvotājiem labus pakalpojumus par samērīgām izmaksām. Ekonomikas atveseļošana un spēja operatīvi un kvalitatīvi reaģēt uz iedzīvotāju vajadzībām ir arī Covid-19 pandēmijas diktēta prasība, un pēc reformas pašvaldības neapšaubāmi būs jaudīgākas un gatavākas šiem izaicinājumiem. Esmu gandarīts, ka “Latvijas attīstībai” ir pievienojies Jēkabpils mērs Aivars Kraps. Esmu pārliecināts, ka Aivara, tāpat kā citu pašvaldību līderu zināšanas un pieredze darbā pašvaldībā, ievērojami papildinās arī mūsu partijas redzējumu reģionālās politikas jautājumos un sekmēs kopīgo darbu Latvijas iedzīvotāju interesēs.”

Jau iepriekš vēstīts, ka rudens sākumā “Latvijas attīsībai” pievienojušies vairāki jauni biedri, tostarp Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone, Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, Babītes novada domes priekšsēdētājs Aivars Osītis, kā arī vēl 32 jauni biedri.

Partijai ”Latvijas attīstībai” ir vairākas reģionālās nodaļas, kas jau šobrīd aktīvi strādā pie nosprausto mērķu sasniegšanas - Bauskā, Saldū, Jūrmalā, Alūksnē, Olainē un Ķekavā. Šī gada vasaras periodā dibinātas jaunas nodaļas Gulbenē un Saulkrastos, kas arīdzan sākušas darbu pie pašvaldību vēlēšanu programmas savu reģionu attīstībai. Savukārt, tuvākajā laikā partija plāno dibināt vēl piecas jaunas reģionālās nodaļas, par ko tiks ziņots drīzumā.